Stamboom Van Strien » Elisabeth van Van Aelst

Persoonlijke gegevens Elisabeth van Van Aelst 


Gezin van Elisabeth van Van Aelst

Zij is getrouwd met Jan Iv Kievits Van Den Hil.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Hans Kievits Van Den Hil  ± 1549-????
  2. Willem Iv Kievits  ± 1560-1604 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth van Van Aelst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth van Van Aelst


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Van Aelst


De publicatie Stamboom Van Strien is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo van Strien, "Stamboom Van Strien", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-strien/I2007.php : benaderd 2 januari 2026), "Elisabeth van Van Aelst".