De temperatuur op 17 oktober 1932 lag tussen 7,6 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 3,4 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
1 maart » Amerikaans piloot Charles Lindberghs zoon wordt gekidnapt.
10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
20 mei » Amelia Earhart begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan door een vrouwelijke piloot.
28 mei » De Afsluitdijk wordt om twee minuten over één 's middags gesloten; de Zuiderzee is nu het IJsselmeer.
18 juli » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Padang in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
20 september » De naam Zuiderzee wordt officieel gewijzigd in IJsselmeer.
Trouwdag 2 november 1958
De temperatuur op 2 november 1958 lag tussen 4,5 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 4,8 mm neerslag gedurende 5,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
18 maart » Het Atomium in Brussel wordt voltooid. De enorme uitvergroting van een ijzerkristal moest dienen als de blikvanger op de wereldtentoonstelling (Expo 58) van dat jaar.
21 juli » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Cardiff haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.01,4.
14 september » De twee raketten die ontwikkeld zijn door de Duitse ingenieur Ernst Mohr, bereiken de bovenste delen van de atmosfeer.
28 oktober » Angelo Giuseppe Roncalli wordt paus en neemt de naam paus Johannes XXIII.
1 december » De Centraal-Afrikaanse Republiek wordt onafhankelijk van Frankrijk
15 december » Paus Johannes XXIII creëert 23 nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse aartsbisschop van Milaan Giovanni Battista Montini, de latere paus Paulus VI.
Dag van overlijden 27 november 2016
De temperatuur op 27 november 2016 lag tussen -1,0 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,1 uur zonneschijn (25%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
11 januari » Een Canadese man die vijf jaar geleden door de Taliban in Afghanistan is ontvoerd op beschuldiging van spionage is met behulp van Qatar bevrijd, aldus minister van Buitenlandse Zaken Stefan Dion.
26 januari » Met een aanval op een belangrijk elektriciteitsknooppunt zetten de Taliban de Afghaanse hoofdstad Kabul voor een groot deel in het donker.
22 mei » Heracles Almelo wint in de play-offs van FC Utrecht en plaatst zich voor het eerst in de clubhistorie voor Europees voetbal.
9 juni » De in Somalië gelegerde Afrikaanse Unie (AMISOM) claimt dat zijn troepen een aanval van Al-Shabaab hebben afgewend. Bij vuurgevechten zouden 110 leden van de terreurgroep zijn gedood.
10 juli » Portugal wint het EK voetbal in en tegen Frankrijk.
10 december » Juan Manuel Santos krijgt de Nobelprijs voor de Vrede. Zanger Bob Dylan krijgt de Nobelprijs voor Literatuur. De Nederlandse wetenschapper Ben Feringa krijgt de Nobelprijs voor Scheikunde.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Leo van Strien, "Stamboom Van Strien", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-strien/I1303.php : benaderd 25 februari 2026), "Adrianus Petrus "Jos" van Van Seeters (1932-2016)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.