Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp » Joanna Cornelia Hoogduin (-1969)

Persoonlijke gegevens Joanna Cornelia Hoogduin 


Gezin van Joanna Cornelia Hoogduin

Zij is getrouwd met Johannes Petrus Vester.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1921 te Voorhout.

Erfgoed Leiden en omstreken te Leiden, BS Huwelijk
Archief van de ambtenaar van de Burgerlijke Stand van Voorhout, 1811-1960, Deel: 20,..., Voorhout, archief 0630H, inventaris­num­mer 20, 15 mei 1921, Huwelijksakten 1913-1922, aktenummer 10

Notities over Joanna Cornelia Hoogduin

ovl: Erfgoed Leiden en omstreken te Leiden, BS Overlijden
Archief van de ambtenaar van de Burgerlijke Stand van Leiden, 1929-1993, Deel: 157, ..., Leiden, archief 1005, inventaris­num­mer 157, 8 februari 1969, Overlijdensakten 1969, aktenummer 188

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna Cornelia Hoogduin?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna Cornelia Hoogduin


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 mei 1921 lag tussen 10,9 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 5,3 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
      • 19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
      • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Pistoiese.
      • 21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
      • 27 juli » Eerste isolatie van insuline door Frederick Banting en Charles Best.
      • 29 juli » Adolf Hitler wordt voorzitter van de NSDAP.
    • De temperatuur op 8 februari 1969 lag tussen -2,8 °C en 3,2 °C. Er was 2,1 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 2,5 uur zonneschijn (26%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
      • 16 januari » De student Jan Palach steekt zichzelf in brand op het Wenceslasplein in Praag uit protest tegen de teruggedraaide hervormingen van de Praagse Lente. Hij overlijdt drie dagen later aan zijn verwondingen.
      • 12 maart » De Concorde maakt zijn eerste reguliere vlucht.
      • 28 maart » Ringo Starr kondigt aan dat de Beatles niet meer in het openbaar zullen optreden.
      • 8 augustus » Fotograaf Iain MacMillan maakt een van de meest iconische foto’s uit de muziekgeschiedenis door The Beatles vast te leggen op het zebrapad van Abbey Road in Londen.
      • 14 november » NASA lanceert de Apollo 12.
      • 17 december » De Amerikaanse luchtmacht verklaart dat een onderzoek naar UFO's geen bewijs van het bestaan van buitenaardse ruimtevaartuigen heeft opgeleverd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hoogduin

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hoogduin.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hoogduin.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hoogduin (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Johan Rotteveel, "Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-sprang/I8088.php : benaderd 28 januari 2026), "Joanna Cornelia Hoogduin (-1969)".