Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp » Arnoldus Goedhart (1904-)

Persoonlijke gegevens Arnoldus Goedhart 


Gezin van Arnoldus Goedhart

Hij is getrouwd met Maria Anthonia Catharina Boersen.

Zij zijn getrouwd op 16 augustus 1927 te Delft, hij was toen 23 jaar oud.

Archief Delft, BS Huwelijk
Archief van de burgerlijke stand van Delft, Delft, archief 0015, inventaris­num­mer 00276, Register van huwelijks- en echtscheidingsakten, 1927, aktenummer 223

Permalink https://hdl.handle.net/21.12115/NL-DtAD36856939

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arnoldus Goedhart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arnoldus Goedhart

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arnoldus Goedhart

Arnoldus Goedhart
1904-

1927

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 augustus 1927 lag tussen 11,0 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 13,6 mm neerslag. Er was 2,6 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 18 mei » De Nederlandse onderzeeboot O 7 botst in de buurt van Texel met het Zweedse stoomschip Scania.
    • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
    • 13 juni » Op Fifth Avenue wordt een ticker-tape parade gehouden ter ere van Charles Lindbergh die enkele weken eerder de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan had uitgevoerd.
    • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
    • 20 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de voorlaatste wedstrijd met 3-2 te winnen van titelverdediger Uruguay.
    • 14 december » Irak wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.

Over de familienaam Goedhart

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Goedhart.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Goedhart.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Goedhart (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Johan Rotteveel, "Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-sprang/I6453.php : benaderd 26 januari 2026), "Arnoldus Goedhart (1904-)".