Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp » Rebecca Canes (????-1943)

Persoonlijke gegevens Rebecca Canes 

Bron 1
  • Zij is overleden op 4 juni 1943 in Solibor.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 november 2005.

Gezin van Rebecca Canes

Zij is getrouwd met Salomon Schellevis.

Zij zijn getrouwd

RFN 1784

Kind(eren):

  1. Joseph Schellevis  1906-1944 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rebecca Canes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Rebecca Canes

Rebecca Canes
????-1943



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 juni 1943 lag tussen 9,9 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 9,8 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Britse troepen veroveren Tripoli op de asmogendheden.
    • 22 april » Albert Hofmann schrijft zijn eerste rapport over de hallucinogene eigenschappen van lsd.
    • 3 mei » Officiële oprichtingsdatum van de honkbaltak van de Rotterdamse sportvereniging Neptunus.
    • 24 mei » Admiraal Karl Dönitz laat de onderzeebootoorlog in de Noord-Atlantische Oceaan afbreken wegens de hoge eigen verliezen.
    • 10 juni » László Bíró vraagt octrooi aan op de balpen.
    • 17 juli » De geallieerde bombardementen op Amsterdam-Noord. Ze waren gericht op de Fokker vliegtuigfabrieken in Amsterdam-Noord. Geen enkele bom raakte de fabriek, wel de huizen in de omgeving.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Canes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Canes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Canes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Canes (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Johan Rotteveel, "Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-sprang/I4791.php : benaderd 16 januari 2026), "Rebecca Canes (????-1943)".