Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp » Wilhelmina Theodora Rotteveel (1910-1995)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Theodora Rotteveel 


Gezin van Wilhelmina Theodora Rotteveel

Zij is getrouwd met Adrianus van Geest,.

Zij zijn getrouwd op 19 juli 1933 te den Haag, zij was toen 23 jaar oud.

Huwelijksafkondiging 1-7-1933, De Nederlander 3-7-1933

Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Haags Gemeentearchief
Plaats instelling
Den Haag
Collectiegebied
Zuid-Holland
Registratiedatum
1933
Akteplaats
's-Gravenhage

https://hdl.handle.net/21.12124/456F655CDAAA40D09732D0E58B2930ED

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Wilhelmina Theodora Rotteveel

geb.Leidsche courant 11-7-1910

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Theodora Rotteveel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Theodora Rotteveel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Theodora Rotteveel


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 juli 1933 lag tussen 15,1 °C en 23,8 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 2,5 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 24 maart » Via het 'Ermächtigungsgesetz' wordt Adolf Hitler dictator van Duitsland.
      • 27 maart » Uitvinding van polyethyleen door Reginald Gobson en Eric Fawcett.
      • 10 mei » Honderden Hitler-aanhangers verbranden 'on-Duitse' en 'decadente' in beslag genomen boeken op de Berlijnse Opernplatz.
      • 25 juni » Vrijgave van de Verklaring van Feiten door Jehova's getuigen in nazi-Duitsland.
      • 25 augustus » Wielrenner Jan van Hout rijdt op de baan van Roermond een nieuw werelduurrecord.
      • 17 oktober » De Duitse natuurkundige Albert Einstein vestigt zich in de Verenigde Staten, op de vlucht voor het nationaalsocialisme.
    • De temperatuur op 15 juni 1995 lag tussen 8,2 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 6,9 mm neerslag gedurende 11,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
      • 20 maart » De sekte Aum Shinrikyo verspreidt het zenuwgas Sarin in de metro van Tokio met als gevolg 12 doden en meer dan 3000 gewonden.
      • 22 april » Mauro Gianetti wint de 30e editie van de Amstel Gold Race.
      • 10 mei » Dagbladuitgever Perscombinatie (de Volkskrant, Het Parool en Trouw) wil een meerderheidsbelang in tv-station AT5, zo kondigt het bedrijf aan. Sinds begin 1992 heeft Perscombinatie al een belang van 50 procent in de Amsterdamse lokale zender.
      • 23 mei » In Rome wordt de grootste moskee van Europa ingewijd.
      • 25 mei » Zes gevechtsvliegtuigen van de NAVO vernietigen twee munitiedepots, vlak bij Pale, het bolwerk van de Bosnische Serviërs.
      • 31 oktober » Opwaardering van de enclavegrenzen tot rijksgrenzen, waardoor een stukje Niemandsland bij Baarle-Hertog verdwijnt.
    • De temperatuur op 19 juni 1995 lag tussen 9,7 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 12,8 uur zonneschijn (76%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
      • 16 mei » Thomas Rosenboom wint de Libris Literatuur Prijs voor zijn boek Gewassen vlees.
      • 17 mei » Bij een politiebureau in een buitenwijk van Algiers ontploft een zware autobom. Er vallen dertien gewonden, van wie er zes in een ziekenhuis moeten worden opgenomen.
      • 23 mei » De Duitse politie maakt met geweld een einde aan de gijzeling van een 35-jarige gevangenenbewaker uit Celle, bij Hannover.
      • 20 juni » België wordt om even voor vier uur 's ochtends getroffen door een lichte aardbeving die vrijwel in het hele land voelbaar is. Het epicentrum bevindt zich in Houdeng bij La Louvière, een plaatsje tussen Charleroi en Mons. De schok heeft een kracht van 4,5 op de Schaal van Richter.
      • 18 juli » In de Verenigde Staten eist een hittegolf het leven van 650 mensen.
      • 31 oktober » Ingebruikname van de vlag van Gagaoezië
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Rotteveel


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Johan Rotteveel, "Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-sprang/I4226.php : benaderd 3 maart 2026), "Wilhelmina Theodora Rotteveel (1910-1995)".