Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp » Margaretha Emmy Renate (Marja) Rotteveel (1944-2011)

Persoonlijke gegevens Margaretha Emmy Renate (Marja) Rotteveel 

Bron 1

Gezin van Margaretha Emmy Renate (Marja) Rotteveel

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 7 december 1968, zij was toen 24 jaar oud.

drie kinderen: Elisabeth Mary, geb. 16-7-1970, pt Moresby. Getrouwd met Paul Duffin. Gehuwd 20-4-1996 Bodicote England. Kinderen Harry Peter Capper/Duffin geboren 22-9-1998 Brisbane en Frederic George Capper/Duffin geboren 23-5-2001 Brisbane
Katrina Bouwina, geb. 17-7-1972 Brisbaen gehuwd op 13-1-2001 met Jamie Simon Cooper in Sydney
Sarah Margaretha, geb.20-10-1977 Brisbane

Het huwelijk werd voltrokken in St. Stephen's Presbyterian
church te Marybourough.

Marja en Peter woonden een korte periode in Port Moresby ( Papoea Nieuw Guinea)
Maar bewonen sinds 1977 het «b»familielandgoed«/b» van de Cappers «b»" Oakwal"«/b» in Brisbane.
De hobby's van Peter zijn het kweken van orchideeën, cricket en golf.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over Margaretha Emmy Renate (Marja) Rotteveel

Marja werd op 15-1-1944 geboren in Leeuwarden en volgde daar een deel van haar lagere
schooljaren en dat zal net als haar broers op de Willem Lodewijk school zijn geweest. In Australië volgde ze een opleiding aan de Harlaxton en Toowoomba East State schools en na de verhuizing naar Marybourough kreeg ze daar in het ziekenhuis een baan als aankomend
«b»pathalogisch laborant«/b».
Na haar opleiding werkte ze bij de pathalogen Drs. Sullivan en Drs. Nikolaides in Brisbane.

geb: BS Leeuwarden, Friesche courant 22-1-1944

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaretha Emmy Renate (Marja) Rotteveel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margaretha Emmy Renate (Marja) Rotteveel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margaretha Emmy Renate (Marja) Rotteveel

Jacob Fekkes
1875-1934

Margaretha Emmy Renate (Marja) Rotteveel
1944-2011

1968
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 januari 1944 lag tussen -0,4 °C en 3,7 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 1,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 27 januari » Na twee jaar wordt het beleg van Leningrad opgeheven.
      • 18 maart » Tweede Wereldoorlog: nazi-troepen bezetten Hongarije.
      • 5 september » Dolle Dinsdag: Nederland wacht tevergeefs op de bevrijders.
      • 6 september » Tweede Wereldoorlog: Poolse troepen van het 10e regiment Jagers te paard, tankregiment uit de Poolse Eerste Pantserdivisie van generaal Maczek, vallen België binnen. Ze bevrijden Ieper en Poperinge op diezelfde dag.
      • 11 september » Bij een RAF-bombardement op Darmstadt komen zo'n 11.500 mensen om.
      • 3 november » Vlissingen wordt bevrijd tijdens de Tweede Wereldoorlog.
    • De temperatuur op 7 december 1968 lag tussen -1,6 °C en -0,7 °C en was gemiddeld -1,3 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Johnny Cash neemt de eerste van zijn live "gevangenis-LP's" op, At Folsom Prison in Folsom State Prison.
      • 17 juli » In Londen gaat de Beatles-tekenfilm Yellow Submarine in première.
      • 21 juli » Wielrenner Jan Janssen wint, als eerste Nederlander ooit, de Ronde van Frankrijk door in de afsluitende tijdrit de Belg Herman Van Springel uit de gele trui te rijden.
      • 25 juli » Paus Paulus VI veroordeelt in zijn encycliek Humanae Vitae alle mechanische en chemische middelen tot geboortebeperking. Deze paus heeft hierna nooit meer een encycliek geschreven.
      • 31 juli » De eerste aflevering van de komische serie Dad's Army wordt uitgezonden op de BBC.
      • 21 september » Harry Steevens wint de derde editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • De temperatuur op 3 december 2011 lag tussen 5,3 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 8,4 mm neerslag gedurende 7,4 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (11%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Meerdere deelgemeenten in Rotterdam stoppen voorlopig met het etnisch registreren van onder andere probleemjongeren.
      • 10 februari » Parlementsleden in Venezuela gaan met elkaar op de vuist, als de socialist Henry Ventura probeert oppositielid Alfonso Marquina weg te duwen achter het spreekgestoelte.
      • 2 mei » Osama bin Laden, de leider van de wereldterreurorganisatie Al Qaida, wordt in Abbottabad in een villa door Amerikaanse militairen gedood met een schot door het hoofd.
      • 9 juli » Soedan splitst zich op in Noord-Soedan en Zuid-Soedan.
      • 6 augustus » De Nederlandse tennisser Robin Haase wint het ATP-toernooi in Kitzbühel; het is zijn eerste ATP-titel.
      • 2 december » Het water van de Donau staat zo laag dat zo'n honderd vrachtschepen voor de Hongaarse grens voor pampus liggen.
    • De temperatuur op 8 december 2011 lag tussen 4,1 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 7,0 mm neerslag gedurende 4,2 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 11 februari » Na 30 jaar presidentschap stapt Hosni Moebarak van Egypte na 18 dagen van massale protesten op.
      • 13 februari » Schaatsster Ireen Wüst is voor de tweede keer wereldkampioen allround geworden in Calgary.
      • 26 juli » Opening van het Stade du Hainaut in de Franse stad Valenciennes.
      • 21 augustus » Sympathisanten van de Venezolaanse leider Hugo Chávez laten zich in het openbaar kaalscheren. Ze willen daarmee hun solidariteit betuigen met Chavez, die sinds kort rondloopt met een kaal hoofd vanwege chemotherapie.
      • 16 december » De Commissie Deetman presenteert het eindrapport van het onderzoek naar seksueel misbruik binnen de katholieke kerk in Nederland. Het blijkt dat er in de periode tussen 1945 en 1985 duizenden kinderen ernstig zijn misbruikt. Hierbij waren circa 800 priesters en andere religieuzen betrokken.
      • 17 december » Met het schrijven van het lemma over Antal Újváry overschrijdt de Nederlandstalige Wikipedia de grens van 1.000.000 artikelen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Rotteveel


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Johan Rotteveel, "Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-sprang/I3468.php : benaderd 26 februari 2026), "Margaretha Emmy Renate (Marja) Rotteveel (1944-2011)".