Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp » Anna van de Kemp, (1930-2012)

Persoonlijke gegevens Anna van de Kemp, 

  • Zij is geboren op 15 december 1930.
  • Zij is overleden op 14 februari 2012, zij was toen 81 jaar oud.
  • Zij is begraven in Bloemendaal.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 november 2025.

Gezin van Anna van de Kemp,

Zij is getrouwd met Willem Melgers.

Zij zijn getrouwd.


Notities over Anna van de Kemp,

Begraafplaats:«tab»Algemene Begraafplaats, Bergweg 64, Bloemendaal
Graf id-nummer:«tab»1087498
Begraafplaatsnr.:«tab»1361

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna van de Kemp,?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 december 1930 lag tussen -2,6 °C en 2,4 °C en was gemiddeld -0,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 8 maart » Mahatma Gandhi start een burgerlijke ongehoorzaamheidsactie in India.
    • 24 maart » In Rijnsburg wordt de Nederlandse amateurvoetbalclub Rijnsburgse Boys opgericht.
    • 5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
    • 24 augustus » De IJzertoren, langs de Belgische rivier de IJzer, wordt ingewijd.
    • 25 november » Op Java begint een uitbarsting van de vulkaan Merapi. 13 dorpen worden vernietigd, en 23 andere zwaar beschadigd. Er sterven meer dan 1300 mensen. Pas in september 1931 komt de vulkaan weer tot rust.
    • 4 december » Het Vaticaan keurt periodieke onthouding goed als methode voor anticonceptie.
  • De temperatuur op 14 februari 2012 lag tussen 3,1 °C en 5,9 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 7,8 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (5%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
    • 28 mei » De politie in Polen, met Oekraïne gastland van het EK voetbal 2012, pakt 42 personen op, onder wie voetbalhooligans. Zij worden ervan verdacht deel uit te maken van een gewapende criminele bende, die betrokken is bij drugshandel en afpersing.
    • 3 juni » Diego Pérez Henao, alias Diego Rastrojo, een van de meest gezochte Colombiaanse drugsbazen, valt in de handen van Venezolaanse autoriteiten.
    • 8 september » In Roemenië komen acht mensen om het leven bij een botsing tussen een tractor met aanhangwagen en een trein. Het ongeluk gebeurt op een onbewaakte spoorwegovergang bij het plaatsje Chilieni in Midden-Roemenië.
    • 10 september » Andy Murray wint op de US Open de eerste grandslamtitel van zijn carrière. Hij verslaat in de finale de Serviër Novak Đoković met 7-6(10), 7-5, 2-6, 3-6, 6-2 en is de eerste Britse man sinds 1936 die een grandslamtoernooi wint.
    • 14 oktober » In België vinden gemeente-, districts- en provincieraadsverkiezingen plaats.
    • 24 oktober » Een grote goudmijn in Zuid-Afrika ontslaat ongeveer 12.000 stakende arbeiders, die ondanks een ultimatum niet op hun werk zijn verschenen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Kemp,


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Johan Rotteveel, "Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-sprang/I29207.php : benaderd 19 februari 2026), "Anna van de Kemp, (1930-2012)".