Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp » Cornelia Langeveld (1863-1927)

Persoonlijke gegevens Cornelia Langeveld 

Bron 1

Gezin van Cornelia Langeveld

Zij is getrouwd met Hugo Joannes Rotteveel.

Zij zijn getrouwd op 20 september 1883 te Voorhout, zij was toen 20 jaar oud.

Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Erfgoed Leiden en Omstreken
Plaats instelling
Leiden
Collectiegebied
Zuid-Holland
Archief
630H
Registratienummer
17
Aktenummer
3
Registratiedatum
20-09-1883
Akteplaats
Voorhout
Collectie
Archiefnaam: Huwelijken, Deel: 17, Periode: 1883-1892
Boek
Huwelijken 1883 - 1892.

Kind(eren):

  1. Alida Helena Rotteveel  1885-1964 
  2. Cornelus Rotteveel  1889-1921


Notities over Cornelia Langeveld

Noord-Hollands Archief te Haarlem, BS Overlijden
Haarlem / Haarlem, 1927, aktenummer 516

https://hdl.handle.net/21.12102/A86E2D4B0DE741F6BA365FC6C34996C0

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Langeveld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Langeveld

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 september 1883 lag rond de 13,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 13 april » Alfred Packer wordt schuldig bevonden aan kannibalisme.
    • 24 mei » Opening van de Brooklyn Bridge in New York in de Verenigde Staten.
    • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
    • 12 augustus » De laatste levende Quagga (een zebra-soort) sterft in dierentuin Artis
    • 4 oktober » De Oriënt-Express rijdt voor het eerst.
    • 6 december » Het Londense warenhuis Harrods brandt af.
  • De temperatuur op 6 mei 1927 lag tussen 11,0 °C en 23,2 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 20 mei » Charles Lindbergh begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische oceaan in zijn toestel Spirit of St. Louis.
    • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
    • 29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.
    • 23 augustus » In Boston worden de Italiaans-Amerikaanse anarchisten Sacco en Vanzetti terechtgesteld.
    • 6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
    • 12 november » Leon Trotski wordt uit de communistische partij van de Sovjet-Unie gezet. Stalin is nu feitelijk alleenheerser.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Langeveld


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Johan Rotteveel, "Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-sprang/I2859.php : benaderd 15 januari 2026), "Cornelia Langeveld (1863-1927)".