Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp » Hubertus Rotteveel (1900-1975)

Persoonlijke gegevens Hubertus Rotteveel 

Bron 1

Gezin van Hubertus Rotteveel

Hij is getrouwd met Cornelia Maria van Mastwijk,.

Zij zijn getrouwd op 28 april 1927 te Zevenhoven, hij was toen 27 jaar oud.Bron 2

Westerweg 423, Heiloo
advertentie 40j huwelijk (H5).

Burgerlijke stand - huwelijken Zevenhoven 1923-1932
aktenummer 5
aktedatum 28-04-1927
bruidegom Hubertus Rotteveel
(27 jaar, veehouder, geboren te Lisse, wonende te Lisse)
vader bruidegom Johannes Rotteveel (61 jaar, veehouder, Lisse)
moeder bruidegom Cornelia Verdegaal (62 jaar, zonder beroep, Lisse)
bruid Cornelia Maria van Mastwijk
(22 jaar, zonder beroep, geboren te Zevenhoven, wonende te Zevenhoven)
vader bruid Johannes Josephus van Mastwijk (53 jaar, landbouwer, Zevenhoven)
moeder bruid Kornelia Petronella Blom (54 jaar, zonder beroep, Zevenhoven)
getuige Johannes de Bruijn, 45 jaar, veehouder, Vinkeveen en Waverveen
«b»2e getuige Gerrit Jakobus de Bruijn, 37 jaar, gemeenteveldwachter, Zevenhoven «/b»
annotatie afkondiging 16-04-1927 te Zevenhoven en Lisse
plaatsnaam Zevenhoven
bron: «u»groenehartarchieven <http://www.groenehartarchieven.nl/rijnlandsmidden.asp>«/u»

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. Sjaan Rotteveel  1943-2020 
  7. (Niet openbaar)
  8. (Niet openbaar)


Notities over Hubertus Rotteveel

geb. gemeente Lisse akte 38 dd 19-3-1900

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hubertus Rotteveel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hubertus Rotteveel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Rijnlands Midden

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 11 april » In de VS loopt de eerste bruikbare duikboot van stapel, de USS Holland (SS-1).
    • 29 mei » Ndjamena, de hoofdstad van het Afrikaanse land Tsjaad, wordt gesticht door de Franse commandant Émile Gentil onder de naam Fort Lamy.
    • 2 juli » Eerste vlucht van een zeppelin, bij Friedrichshafen, Duitsland.
    • 19 september » Butch Cassidy en de Sundance Kid plegen hun eerste overval.
    • 14 december » Max Planck publiceert zijn studie over de kwantummechanica.
    • 16 december » Frankrijk en Italië sluiten een geheim verdrag om de invloedssfeer van beide landen in Noord-Afrika te verdelen.
  • De temperatuur op 28 april 1927 lag tussen 2,6 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 7,3 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 18 mei » In het dorp Bath in Michigan blaast een man zijn boerderij, de plaatselijke lagere school en zijn auto op. 45 mensen, voornamelijk schoolkinderen, komen om het leven.
    • 20 mei » Charles Lindbergh begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische oceaan in zijn toestel Spirit of St. Louis.
    • 13 juni » Op Fifth Avenue wordt een ticker-tape parade gehouden ter ere van Charles Lindbergh die enkele weken eerder de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan had uitgevoerd.
    • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
    • 23 augustus » In Boston worden de Italiaans-Amerikaanse anarchisten Sacco en Vanzetti terechtgesteld.
    • 14 december » Irak wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
  • De temperatuur op 17 augustus 1975 lag tussen 12,4 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 8,9 uur zonneschijn (61%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Een Londense metrotrein van de Northern Line schiet bij het eindpunt door het stootblok op station Moorgate, waarbij 43 personen omkomen.
    • 24 maart » Het al maanden smeulende verzet tegen de metrobouw in de Amsterdamse Nieuwmarktbuurt komt tot een grimmige uitbarsting.
    • 28 juni » Prinses Christina trouwt met de op Cuba geboren Jorge Guillermo waarbij ze afstand doet van haar aanspraken op de troon.
    • 15 augustus » Militaire coup in Bangladesh.
    • 3 september » Het Nederlands voetbalelftal wint in Nijmegen met 4-1 van Finland in de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1976, onder meer door drie doelpunten van Willy van der Kuylen.
    • 11 september » De wet tot stichting van een Rijksuniversiteit Limburg in Maastricht wordt door de Tweede Kamer aangenomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rotteveel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Johan Rotteveel, "Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-sprang/I2591.php : benaderd 28 februari 2026), "Hubertus Rotteveel (1900-1975)".