Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp » Maria Catharina Sibilla van der Rijken, (1909-)

Persoonlijke gegevens Maria Catharina Sibilla van der Rijken, 


Gezin van Maria Catharina Sibilla van der Rijken,

Zij is getrouwd met Thomas Jacobus Cornelis Snels.

Zij zijn getrouwd op 4 augustus 1941 te Waspik, zij was toen 32 jaar oud.

Brabants Historisch Informatie Centrum te Brabant, BS Huwelijk
Deel: 632, Periode: 1941, Waspik, archieftoegang 405, inventaris-num-mer 632, 4 augustus 1941, Huwelijksregister Waspik 1941, aktenummer 11

Getuigen
Thomas Adrianus Franciscus van der Rijken, 35 jaar oud, wonende te Waalwijk, boekhouder van beroep, broer van de bruid
Cornelis Martinus Johannes Snels, 34 jaar oud, wonende te 's Gravenmoer, slager van beroep, broer van de bruidegom

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Catharina Sibilla van der Rijken,?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Catharina Sibilla van der Rijken,

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Catharina Sibilla van der Rijken,

Maria Catharina Sibilla van der Rijken,
1909-????

1941

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 augustus 1941 lag tussen 11,2 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 7,3 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Amerikaans president F.D. Roosevelt spreekt zijn Four Freedoms-speech uit.
    • 6 februari » Auke Adema wint de zevende Elfstedentocht.
    • 23 februari » Glenn Seaborg produceert en isoleert voor het eerst het element plutonium.
    • 1 mei » Citizen Kane, een film van Orson Welles, gaat in de VS in première.
    • 31 oktober » De Duitse U 552 onderzeeboot torpedeert met succes een Amerikaanse torpedobootjager, op een moment dat de VS nog niet in oorlog was met Duitsland.
    • 28 november » De Nederlandse onderzeeboot O 21 onder commando van Ltz I J.F. van Dulm brengt in de Golf van Cagliari de Duitse onderzeeboot U 95 tot zinken.

Over de familienaam Van der Rijken,


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Johan Rotteveel, "Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-sprang/I20121.php : benaderd 31 januari 2026), "Maria Catharina Sibilla van der Rijken, (1909-)".