Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp » Rinaldino Francois(Rienald) Lammens (1900-1962)

Persoonlijke gegevens Rinaldino Francois(Rienald) Lammens 


Gezin van Rinaldino Francois(Rienald) Lammens

Hij is getrouwd met Henrica Huberta Josepha (Jet) van Sprang,.

Zij zijn getrouwd op 29 december 1931 te Tilburg, hij was toen 31 jaar oud.

Brabants Historisch Informatie Centrum te Brabant, BS Huwelijk
Deel: 3061, Periode: 1931, Tilburg, archieftoegang 550, inventaris-num-mer 3061, 29 december 1931, Huwelijksregister Tilburg 1931, aktenummer 581

Notities over Rinaldino Francois(Rienald) Lammens

Regionaal Archief Tilburg te Tilburg, bidprentjesverzameling
Bron: Bidprentje, Periode: 1763-2014, archief 410, 11 juni 1962, Bidprentjes - Letter L

ovl:Regionaal Archief Tilburg te Tilburg, BS Overlijden
Periode: 1962, Tilburg, archief 16, 11 juni 1962, Overlijdensregister 1962, aktenummer 617

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rinaldino Francois(Rienald) Lammens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Rinaldino Francois(Rienald) Lammens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Rinaldino Francois(Rienald) Lammens

Rinaldino Francois(Rienald) Lammens
1900-1962

1931

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 juni 1900 lag rond de 21,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 59%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 30 maart » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalbond ("Asociación Uruguaya de Fútbol")
    • 2 april » Het socialistische dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst in Nederland.
    • 1 juni » In Rotterdam besluiten enkele schooljongens tot de oprichting van voetbalclub Neptunus, die 43 jaar later ook een honkbalafdeling krijgt.
    • 22 augustus » In Tilburg wordt de elfjarige Marietje Kessels vermoord.
    • 9 december » Koningin Wilhelmina ontvangt president Kruger van de boerenrepubliek Transvaal.
    • 16 december » Oprichting van de Duitse voetbalclub Alemannia Aachen.
  • De temperatuur op 29 december 1931 lag tussen -0,6 °C en 3,3 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 14 april » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Granada CF.
    • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
    • 26 november » De Vlaamse Geschiedkundige Kring van Gent wordt opgericht.
    • 4 december » Maximiliano Hernández Martínez pleegt een staatsgreep in El Salvador.
    • 9 december » Spanje wordt een republiek.
    • 14 december » In Utrecht wordt de Nationaal-Socialistische Beweging opgericht door Anton Mussert en Cees van Geelkerken.
  • De temperatuur op 11 juni 1962 lag tussen 6,7 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 1,7 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Paus Johannes XXIII excommuniceert Fidel Castro.
    • 10 februari » De Amerikaanse staten Georgia, North Carolina en South Carolina worden afgesplitst van het Aartsbisdom Baltimore en gevormd tot een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Atlanta en het Bisdom Savannah in Georgia, het Bisdom Raleigh in Noord-Carolina en het Bisdom Charleston in Zuid-Carolina.
    • 10 april » Voor het eerst zijn de Flintstones op de Nederlandse tv te zien.
    • 25 september » In Algerije wordt officieel de onafhankelijke republiek uitgeroepen.
    • 21 oktober » Oprichting van de Algerijnse voetbalbond.
    • 24 oktober » Begin van de zeeblokkade bij Cuba door Amerikaanse marineschepen tijdens de Cubacrisis.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1891 » Hendrik Kaasjager, Nederlands politiecommissaris († 1966)
  • 1892 » Cor Alons, Nederlands binnenhuisarchitect, industrieel ontwerper en boekbandontwerper († 1967)
  • 1900 » Carmen Polo, echtgenote van Francisco Franco († 1988)
  • 1908 » Cor Lemaire, Nederlands pianist, dirigent en componist († 1981)
  • 1908 » Karl Hein, Duits atleet († 1982)
  • 1908 » Law Adam, Nederlands voetballer († 1941)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lammens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lammens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lammens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lammens (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Johan Rotteveel, "Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-sprang/I17987.php : benaderd 6 maart 2026), "Rinaldino Francois(Rienald) Lammens (1900-1962)".