Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp » Antonetta Regina Cornelia Coehorst (1890-1962)

Persoonlijke gegevens Antonetta Regina Cornelia Coehorst 


Gezin van Antonetta Regina Cornelia Coehorst

Zij is getrouwd met Henricus van Sprang,.

Zij zijn getrouwd op 13 februari 1917 te Tilburg, zij was toen 27 jaar oud.

huw reg Tilburg toegang 550 inv nr 3051 akte 68

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Antonetta Regina Cornelia Coehorst

Brabants Historisch Informatie Centrum te Brabant, BS Overlijden
Deel: 3501, Periode: 1962, Eindhoven, archief 1299, inventaris­num­mer 3501, 19 juni 1962, Overlijdensregister Eindhoven 1962, aktenummer 542

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonetta Regina Cornelia Coehorst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonetta Regina Cornelia Coehorst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonetta Regina Cornelia Coehorst


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 februari 1917 lag tussen -2,9 °C en 3,2 °C en was gemiddeld -0,3 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
    • 15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
    • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
    • 5 juli » Het Aardappeloproer in Amsterdam mondt uit in een veldslag op het Haarlemmerplein, waarbij militairen het vuur openen op de menigte. De opstand wordt neergeslagen. Er vallen 9 doden en 114 gewonden
    • 7 november » Het Egyptische Expeditieleger wint de Derde Slag om Gaza.
    • 12 december » Het algemeen kiesrecht voor mannen werd in Nederland ingevoerd.
  • De temperatuur op 16 juni 1962 lag tussen 12,9 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (27%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 15 januari » De Slag bij Vlakke Hoek, waarbij de Nederlandse Marine voor het laatst een vijandig schip tot zinken bracht, in dit geval een Indonesisch.
    • 12 februari » De Deense overheid legt beslag op een van de zendschepen van zeezender Radio Mercur.
    • 5 april » Na bijna vier jaar boren ontmoeten Zwitserse en Italiaanse arbeiders elkaar onder de St.-Bernhard. In maart 1964 wordt de Grote Sint-Bernhardtunnel voor auto's geopend.
    • 11 juni » Drie gevangenen ontsnappen uit de gevangenis Alcatraz.
    • 29 juni » Bisschopswijding van Lambert Heygen, Nederlands bisschop van Doumé in Kameroen.
    • 1 oktober » In Leiden wordt de ALSRV Asopos opgericht door een aantal studenten die geen lid meer wilden zijn van het corps.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Coehorst

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Coehorst.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Coehorst.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Coehorst (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Johan Rotteveel, "Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-sprang/I16440.php : benaderd 6 maart 2026), "Antonetta Regina Cornelia Coehorst (1890-1962)".