Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp » Regina Maria Petronella Stiefelhagen (1909-)

Persoonlijke gegevens Regina Maria Petronella Stiefelhagen 


Gezin van Regina Maria Petronella Stiefelhagen

Zij is getrouwd met Petrus Adrianus van der Kraan,.

Zij zijn getrouwd op 23 september 1936 te 's Gravenhage, zij was toen 27 jaar oud.

Haags Gemeentearchief, BS Huwelijk
Ambtenaar van de burgerlijke stand van de gemeente 's-Gravenhage, 's-Gravenhage, archief 0335-01, inventaris­num­mer 1108, 23-09-1936, Nadere toegang op het huwelijksregister van de gemeente 's-Gravenhage, aktenummer A1146
Getuigen
Adriana Johanna Jacoba van der Kraan, 29 jaar oud, zonder beroep
Geertruida Johanne Claven, 25 jaar oud, zonder beroep

Permalink https://hdl.handle.net/21.12124/5E4EB325C73E4F7BB0DFDD6AFDD7D1D1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Regina Maria Petronella Stiefelhagen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Regina Maria Petronella Stiefelhagen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Regina Maria Petronella Stiefelhagen

Regina Maria Petronella Stiefelhagen
1909-

1936

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 september 1936 lag tussen 7,0 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 3,3 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 1 augustus » Opening van de Olympische Spelen in Berlijn.
    • 8 september » Verloving tussen prinses Juliana der Nederlanden en Bernhard van Lippe-Biesterfeld.
    • 24 oktober » Hitler en Mussolini sluiten het verdrag dat de basis wordt van de 'As' tussen Berlijn en Rome.
    • 31 oktober » Eerste poging een raket te lanceren op het Jet Propulsion Laboratory.
    • 25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
    • 11 december » Koning Eduard VIII van het Verenigd Koninkrijk doet afstand van de troon om te kunnen trouwen met Wallis Simpson, een gescheiden Amerikaanse vrouw.

Over de familienaam Stiefelhagen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Johan Rotteveel, "Stamboom Rotteveel, vSprang, Maurits, Kemp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-sprang/I12586.php : benaderd 2 maart 2026), "Regina Maria Petronella Stiefelhagen (1909-)".