Stamboom Van Soom » Henrica Henrici Vlaminckx (± 1710-????)

Persoonlijke gegevens Henrica Henrici Vlaminckx 

  • Zij is geboren rond 1710.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 mei 2008.

Gezin van Henrica Henrici Vlaminckx

Zij is getrouwd met Petrus Adriani Verheijen.

Zij zijn getrouwd op 28 april 1729 te Baarle-Hertog.


Kind(eren):

  1. Hendrik Verheijen  1735-1817

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henrica Henrici Vlaminckx?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Henrica Henrici Vlaminckx

Henrica Henrici Vlaminckx
± 1710-????

1729

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Vlaminckx


De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I96877.php : benaderd 19 januari 2026), "Henrica Henrici Vlaminckx (± 1710-????)".