Stamboom Van Soom » Franciscus Vandenbroeck (1770-1845)

Persoonlijke gegevens Franciscus Vandenbroeck 

  • Hij is geboren in het jaar 1770.
  • Hij is overleden in het jaar 1845 in Kessel, hij was toen 75 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 januari 2009.

Gezin van Franciscus Vandenbroeck

Hij is getrouwd met Joanna De Bakker.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1795, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Vandenbroeck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Vandenbroeck

Franciscus Vandenbroeck
1770-1845

1795

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Vandenbroeck


De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I87928.php : benaderd 16 januari 2026), "Franciscus Vandenbroeck (1770-1845)".