Stamboom Van Soom » Gerniu van Suevie (± 700-± 743)

Persoonlijke gegevens Gerniu van Suevie 

  • Zij is geboren rond 700.
  • Zij is overleden rond 743.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 juni 2008.

Gezin van Gerniu van Suevie

Zij is getrouwd met Lantfrid Ii der Alamannen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Gerold I von Vinzgau  ± 720-> 778 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerniu van Suevie?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gerniu van Suevie

Gerniu van Suevie
± 700-± 743



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Van Suevie


De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I84228.php : benaderd 8 augustus 2025), "Gerniu van Suevie (± 700-± 743)".