Stamboom Van Soom » Maria Catharina Storms (1766-????)

Persoonlijke gegevens Maria Catharina Storms 


Gezin van Maria Catharina Storms

Zij is getrouwd met Joannes Franciscus Wuyts.

Zij zijn getrouwd op 18 september 1792.


Kind(eren):

  1. Joannes Josephus Wuyts  1809-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Catharina Storms?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Catharina Storms

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Catharina Storms

Maria Catharina Storms
1766-????

1792

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 juli 1766 lag rond de 17,0 °C. Er was 44 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het west ten noorden. Typering van het weer: regen donker betrokken. Bijzondere weersverschijnselen: donder. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1766: Bron: Wikipedia
    • 3 mei » De Akte van Consulentschap wordt in het geheim vastgelegd.
    • 4 augustus » Het wapenschild van Martinique wordt ontworpen.
  • De temperatuur op 18 september 1792 lag rond de 10,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid ten westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1792: Bron: Wikipedia
    • 25 april » De Marseillaise, het Franse volkslied wordt gecomponeerd.
    • 10 augustus » Bestorming van de Tuilerieën, de woning van koning Lodewijk XVI in Parijs wordt bestormd door een woedende menigte. Het zou resulteren in de bloedigste dag van de Franse Revolutie en was de opmaat voor de Septembermoorden.
    • 6 november » Tijdens de Eerste Coalitieoorlog vindt de Slag bij Jemappes plaats.

Over de familienaam Storms

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Storms.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Storms.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Storms (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I83488.php : benaderd 24 januari 2026), "Maria Catharina Storms (1766-????)".