Stamboom Van Soom » Henricus Van Soom (1658-????)

Persoonlijke gegevens Henricus Van Soom 


Gezin van Henricus Van Soom

Hij is getrouwd met Cornelia Van Laer.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Joannes Van Soom  ± 1695-???? 
  2. Petrus Van Soom  ± 1700-???? 
  3. Barbara Van Soom  1709-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henricus Van Soom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Henricus Van Soom

Henricus Van Soom
1658-????


Joannes Van Soom
± 1695-????
Petrus Van Soom
± 1700-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Soom

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Soom.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Soom.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Soom (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I81103.php : benaderd 14 januari 2026), "Henricus Van Soom (1658-????)".