De temperatuur op 3 december 2007 lag tussen 2,6 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 5,6 mm neerslag gedurende 4,7 uur. Er was 3,2 uur zonneschijn (40%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
14 januari » De Franse regeringspartij UMP kiest Nicolas Sarkozy als kandidaat voor de presidentsverkiezingen in april.
1 april » Baanwielrenner Theo Bos wordt voor de derde maal wereldkampioen sprint. Het is zijn vijfde wereldtitel in totaal.
17 juni » De Nederlandse Paralympisch atlete Annette Roozen krijgt een Bronzen Nelli Cooman op de Nelli Cooman Games voor haar prestaties (WR 100m en 200m (eerste wedstrijd op de 200m)).
26 juni » Voetbalclub Colo-Colo stelt de Chileense landstitel (Apertura) veilig op de slotdag van de Primera División door Palestino met 1-0 te verslaan.
13 juli » Opening van de Jämtkraft Arena, een voetbalstadion in de Zweedse stad Östersund en thuishaven van Östersunds FK.
8 december » In Nederland wordt het 5de Junior Eurovisiesongfestival gehouden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I73495.php : benaderd 15 januari 2026), "Eduard "Edward" De Rop (-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.