Stamboom Van Soom » Magdalena Van Regemorter (1633-1696)

Persoonlijke gegevens Magdalena Van Regemorter 


Gezin van Magdalena Van Regemorter

Zij is getrouwd met Joannes Van Put.

Zij zijn getrouwd op 8 april 1657 te Kontich.


Kind(eren):

  1. Petrus Van Put  1661-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Magdalena Van Regemorter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Magdalena Van Regemorter

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Magdalena Van Regemorter

Magdalena Van Regemorter
1633-1696

1657

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Regemorter


De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I70398.php : benaderd 14 januari 2026), "Magdalena Van Regemorter (1633-1696)".