Stamboom Van Soom » Gillis Possemiers (-1791)

Persoonlijke gegevens Gillis Possemiers 

  • Hij is geboren.
  • Hij werd gedoopt op 18 januari 1731 in Boom.
  • Hij is gedoopt.
  • Hij is overleden op 21 februari 1791 in Niel.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 november 2008.

Gezin van Gillis Possemiers

Hij is getrouwd met Elisabeth Eliaerts.

Zij zijn getrouwd op 23 februari 1779 te Aartselaar.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gillis Possemiers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 januari 1731 lag rond de 0,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-oosten. Typering van het weer: betrokken. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1731: Bron: Wikipedia
    • 3 februari » Het Koninklijk paleis in Brussel wordt totaal door brand verwoest.
    • 31 oktober » Ondertekening van een berucht emigratiebevel waardoor ongeveer 20.000 protestantse inwoners het land Salzburg moesten verlaten.
  • De temperatuur op 21 februari 1791 lag rond de 3,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Typering van het weer: betrokken mist. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1791: Bron: Wikipedia
    • 17 februari » Eerst uitvoering van de 93ste symfonie van Joseph Haydn, de eerste van zijn 12-delige Londense symfonieënreeks.
    • 30 maart » Eerste definitie van de meter (in Parijs) als 1/10.000.000e deel van de afstand tussen de noordpool en de evenaar.
    • 3 mei » De eerste geschreven grondwet van Europa treedt in werking in Polen. (Poolse Grondwet van 3 mei 1791)
    • 22 augustus » Slaven komen in opstand op het eiland Hispaniola, waarmee het proces gestart wordt van de latere oprichting van Haïti en de Dominicaanse Republiek.
    • 4 december » Eerste nummer van The Observer, de eerste zondagskrant ter wereld.
    • 15 december » De Amerikaanse Bill of Rights wordt aangenomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Possemiers


De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I68341.php : benaderd 12 januari 2026), "Gillis Possemiers (-1791)".