Stamboom Van Soom » Thomas Emmanuel De Munck (-1779)

Persoonlijke gegevens Thomas Emmanuel De Munck 


Gezin van Thomas Emmanuel De Munck

Hij is getrouwd met Petronilla Van Bossche.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Thomas Emmanuel De Munck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Thomas Emmanuel De Munck

Catharina De Cock
± 1645-1693
Catharina Deckers
± 1695-????

Thomas Emmanuel De Munck
-1779



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 april 1730 lag rond de 10,0 °C. De wind kwam overheersend uit het westen. Typering van het weer: betrokken. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1730: Bron: Wikipedia
    • 4 februari » De opera Artaserse van de Italiaanse componist Leonardo Vinci gaat in première in Rome.
    • 12 juli » Kardinaal Lorenzo Corsini wordt gekozen tot paus Clemens XII.
    • 16 juli » Kroning van paus Clemens XII in Rome.
  • De temperatuur op 23 juni 1779 lag rond de 15,0 °C. Er was 26 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het noord-oosten. Typering van het weer: zeer betrokken regen. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1779: Bron: Wikipedia
    • 12 april » Spanje neemt deel aan de Amerikaanse Onafhankelijkheidsoorlog met het Verdrag van Aranjuez
    • 13 mei » Beierse Successieoorlog eindigt met het Verdrag van Teschen dat in Cieszyn gesloten wordt tussen Oostenrijk en Pruisen. Oostenrijk kreeg de Innviertel en deed afstand van de rest van Beieren.
    • 6 december » Première van de opera L'isola disabitata van Joseph Haydn.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Munck

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Munck.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Munck.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Munck (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I61282.php : benaderd 25 januari 2026), "Thomas Emmanuel De Munck (-1779)".