Stamboom Van Soom » Catharina Cornelii Goosens van Beeck (± 1679-????)

Persoonlijke gegevens Catharina Cornelii Goosens van Beeck 

  • Zij is geboren rond 1679.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 januari 2009.

Gezin van Catharina Cornelii Goosens van Beeck

Zij is getrouwd met Gabriel Corneli Van Beeck.

Zij zijn getrouwd op 21 november 1702 te Wuustwezel.


Kind(eren):

  1. Anna van Beeck  1704-1756 
  2. Cornelius Van Beeck  1706-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Cornelii Goosens van Beeck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Cornelii Goosens van Beeck

Catharina Cornelii Goosens van Beeck
± 1679-????

1702

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Beeck


De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I5391.php : benaderd 11 januari 2026), "Catharina Cornelii Goosens van Beeck (± 1679-????)".