Stamboom Van Soom » Margareta Van Loock (1755-????)

Persoonlijke gegevens Margareta Van Loock 

  • Zij is geboren in het jaar 1755.

    Waarschuwing Let op: Leeftijd bij trouwen (12 april 1768) lag beneden de 16 jaar (13).

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 november 2009.

Gezin van Margareta Van Loock

Zij is getrouwd met Franciscus Bastiaens.

Zij zijn getrouwd op 12 april 1768 te Kessel, zij was toen 13 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margareta Van Loock?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Loock


De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I53180.php : benaderd 16 januari 2026), "Margareta Van Loock (1755-????)".