Stamboom Van Soom » Joannes Baptista Van Lommel (-< 1839)

Persoonlijke gegevens Joannes Baptista Van Lommel 

  • Hij is geboren.
  • Hij werd gedoopt.
  • Hij is gedoopt.
  • Hij is overleden voor 1839.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 maart 2010.

Gezin van Joannes Baptista Van Lommel

Hij is getrouwd met Anna Elisabeth Meir.

Zij zijn getrouwd op 30 mei 1786 te Herentals.


Kind(eren):

  1. Catharina Van Lommel  1791-1869 
  2. Therese Van Lommel  1801-1877

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Baptista Van Lommel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Baptista Van Lommel

Joannes Baptista Van Lommel
-< 1839

1786

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Lommel


De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I52938.php : benaderd 1 maart 2026), "Joannes Baptista Van Lommel (-< 1839)".