Stamboom Van Soom » Anna Maria Kersseleers (-> 1825)

Persoonlijke gegevens Anna Maria Kersseleers 

  • Zij is geboren.
  • Ze werd gedoopt op 23 september 1761 in Antwerpen.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden na 9 februari 1825.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 november 2009.

Gezin van Anna Maria Kersseleers

Zij is getrouwd met Joannes Baptist Coeck.

Zij zijn getrouwd op 10 september 1791 te Wilrijk.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Kersseleers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Kersseleers


De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I47628.php : benaderd 14 januari 2026), "Anna Maria Kersseleers (-> 1825)".