Stamboom Van Soom » Elisabeth Jacobs (1590-1624)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Jacobs 

  • Zij is geboren in het jaar 1590.

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (12) toen kind (Laurentius Grielens) werd gedoopt (6 maart 1602).

  • Zij is overleden op 5 november 1624 in Gierle, zij was toen 34 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 maart 2008.

Gezin van Elisabeth Jacobs

(1) Zij is getrouwd met Egidius Grielens.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Laurentius Grielens  1602-1665 


(2) Zij is getrouwd met Joannes Eijskens.

Zij zijn getrouwd op 11 augustus 1613 te Gierle, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Paulus Eyskens  1616-1697 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Jacobs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Jacobs

Elisabeth Jacobs
1590-1624

(1) 
(2) 1613

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Maurits (Huis van Oranje) was van 1585 tot 1625 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1613: Bron: Wikipedia
    • 24 april » Irokezen en Nederlanders (Jacob Eelckens en Hendrick Christiaenssen) sluiten in Nieuw-Amsterdam een handelsverdrag, dat bezegeld werd met een zilveren ketting en een wampum van respectievelijk Nederlandse en Indiaanse zijde.
    • 29 juni » Het Globe Theatre in Londen brandt tot de grond toe af, waarschijnlijk door een kanonschot tijdens een opvoering van 'Henry VIII', dat het rieten dak deed vlamvatten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Jacobs

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jacobs.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jacobs.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jacobs (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I44131.php : benaderd 10 januari 2026), "Elisabeth Jacobs (1590-1624)".