Stamboom Van Soom » Maria Anna IJsebaert (-< 1860)

Persoonlijke gegevens Maria Anna IJsebaert 

  • Zij is geboren.
  • Ze werd gedoopt.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden voor 1860 in De Klinge.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 september 2008.

Gezin van Maria Anna IJsebaert

Zij is getrouwd met Fidelis Van Laere.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Joanna Coleta Van Laere  ± 1827-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Anna IJsebaert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Anna IJsebaert

Maria Anna IJsebaert
-< 1860



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam IJsebaert


De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I43736.php : benaderd 22 januari 2026), "Maria Anna IJsebaert (-< 1860)".