Stamboom Van Soom » Anna Haest (-1751)

Persoonlijke gegevens Anna Haest 

  • Zij is geboren.
  • Ze werd gedoopt in Tielen.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden op 8 september 1751 in Turnhout.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 juli 2008.

Gezin van Anna Haest

Zij is getrouwd met Adrianus Melis.

Zij zijn getrouwd op 16 februari 1749 te Turnhout.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Haest?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Haest

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Haest.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Haest.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Haest (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I37442.php : benaderd 11 maart 2026), "Anna Haest (-1751)".