Stamboom Van Soom » Jacoba Van Haede

Persoonlijke gegevens Jacoba Van Haede 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 februari 2023.

Gezin van Jacoba Van Haede

Zij is getrouwd met Renier Van Amstel.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Ghysbrecht Van Amstel  ± 1510-± 1591 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Van Haede?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Van Haede

Jacoba Van Haede


Renier Van Amstel
± 1487-????

Ghysbrecht Van Amstel
± 1510-± 1591

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Haede


De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I37253.php : benaderd 13 januari 2026), "Jacoba Van Haede".