Stamboom Van Soom » Maria Anna Van Habberney (1750-????)

Persoonlijke gegevens Maria Anna Van Habberney 

  • Zij is geboren in het jaar 1750 in Zoerle-Parwijs.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 januari 2013.

Gezin van Maria Anna Van Habberney

Zij is getrouwd met Adrianus Steurs.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Anna Van Habberney?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Anna Van Habberney

Maria Anna Van Habberney
1750-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Habberney


De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I37201.php : benaderd 13 januari 2026), "Maria Anna Van Habberney (1750-????)".