Stamboom Van Soom » Petronilla Van Den Auwen (± 1761-????)

Persoonlijke gegevens Petronilla Van Den Auwen 

  • Zij is geboren rond 1761 in Hulst.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 oktober 2012.

Gezin van Petronilla Van Den Auwen

Zij is getrouwd met Waltherus Raem.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Joannes Raem  1743-1825 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronilla Van Den Auwen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Petronilla Van Den Auwen

Petronilla Van Den Auwen
± 1761-????


Waltherus Raem
± 1731-????

Joannes Raem
1743-1825

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Den Auwen


De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I3523.php : benaderd 16 januari 2026), "Petronilla Van Den Auwen (± 1761-????)".