Stamboom Van Soom » Catharina Gijs (< 1647-????)

Persoonlijke gegevens Catharina Gijs 

  • Zij is geboren voor 1647.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 september 2008.

Gezin van Catharina Gijs

Zij is getrouwd met Gisbertus Van De Ven.

Zij zijn getrouwd op 11 februari 1662 te Dessel.


Kind(eren):

  1. Michael Van De Ven  1665-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Gijs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Gijs

Catharina Gijs
< 1647-????

1662

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Gijs

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gijs.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gijs.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gijs (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I33562.php : benaderd 16 januari 2026), "Catharina Gijs (< 1647-????)".