Stamboom Van Soom » Catharina Asselberghs (± 1695-> 1758)

Persoonlijke gegevens Catharina Asselberghs 

  • Zij is geboren rond 1695.
  • Zij is overleden na 22 februari 1758.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 juli 2010.

Gezin van Catharina Asselberghs

Zij is getrouwd met Joannes Franciscus Switsers.

Zij zijn getrouwd op 16 januari 1715 te Duffel.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Asselberghs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Asselberghs

Catharina Asselberghs
± 1695-> 1758

1715

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Asselberghs


De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I3276.php : benaderd 16 januari 2026), "Catharina Asselberghs (± 1695-> 1758)".