Stamboom Van Soom » Egidius Van Gennip

Persoonlijke gegevens Egidius Van Gennip 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 februari 2023.

Gezin van Egidius Van Gennip

Hij is getrouwd met Catharine Eliens.

Zij zijn getrouwd op 22 augustus 1705 te Velthoven (NL).


Kind(eren):

  1. Adrianus Van Gennip  1708-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Egidius Van Gennip?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Egidius Van Gennip

Egidius Van Gennip

1705

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Gennip


De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I32609.php : benaderd 14 januari 2026), "Egidius Van Gennip".