Stamboom Van Soom » Amelberga Van Ackere (± 1366-????)

Persoonlijke gegevens Amelberga Van Ackere 


Gezin van Amelberga Van Ackere

Zij is getrouwd met Jan Smeets.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Bouden Smeets  ± 1392-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Amelberga Van Ackere?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Amelberga Van Ackere

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Amelberga Van Ackere

Wouter Van Ackere
± 1334-????

Amelberga Van Ackere
± 1366-????


Jan Smeets
± 1360-????

Bouden Smeets
± 1392-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Ackere


De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I296.php : benaderd 11 januari 2026), "Amelberga Van Ackere (± 1366-????)".