Stamboom Van Soom » Adrianus Anthonissen (1714-????)

Persoonlijke gegevens Adrianus Anthonissen 


Gezin van Adrianus Anthonissen

Hij is getrouwd met Elisabeth Nuyts.

Zij zijn getrouwd op 9 november 1749 te Wuustwezel.


Kind(eren):

  1. Cornelia Anthonissen  1750-???? 
  2. Petrus Anthonissen  1757-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Anthonissen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Anthonissen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Anthonissen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Anthonissen


De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I2736.php : benaderd 9 januari 2026), "Adrianus Anthonissen (1714-????)".