Stamboom Van Soom » Elisabeth Van Dijck (1615-1680)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Van Dijck 

  • Ze werd gedoopt op 10 augustus 1615 in Duffel.

    Waarschuwing Let op: Was ouder dan 60 jaar (76) toen kind (Joannes Franciscus Switsers) werd gedoopt (24 maart 1692).

  • Zij is overleden in het jaar 1680.

    Fout Let op: Was al overleden (??-??-1680) bij doop (24 maart 1692) van kind (Joannes Franciscus Switsers).

  • Een kind van Joannes Van Dijck en Catharina Van De Velde
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 juli 2010.

Gezin van Elisabeth Van Dijck

Zij is getrouwd met Martinus Switsers.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Jacobus Switzers  1657-1736 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Van Dijck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Van Dijck

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Van Dijck

Joannes Van Dijck
± 1580-????

Elisabeth Van Dijck
1615-1680



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Dijck


De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I24911.php : benaderd 15 januari 2026), "Elisabeth Van Dijck (1615-1680)".