Stamboom Van Soom » Michael Van Ammeroy (< 1622-????)

Persoonlijke gegevens Michael Van Ammeroy 

  • Hij is geboren voor 1622.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 december 2011.

Gezin van Michael Van Ammeroy

Hij is getrouwd met Cornelia Maes.

Zij zijn getrouwd op 28 juli 1637 te Dessel.


Kind(eren):

  1. Anna Van Ammeroode  1645-1681 
  2. Cornelius Van Ammerode  1653-1730 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Michael Van Ammeroy?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Michael Van Ammeroy

Michael Van Ammeroy
< 1622-????

1637

Cornelia Maes
< 1622-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Ammeroy


De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I2361.php : benaderd 13 januari 2026), "Michael Van Ammeroy (< 1622-????)".