Stamboom Van Soom » Joannes Van Den Brande (1698-????)

Persoonlijke gegevens Joannes Van Den Brande 

  • Hij werd gedoopt op 5 oktober 1698 in Lier.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 mei 2010.

Gezin van Joannes Van Den Brande

Hij is getrouwd met Catharina Dom.

Zij zijn getrouwd op 2 juli 1724 te Lier.


Kind(eren):

  1. Joannes Van Den Brande  1739-1786 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Van Den Brande?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Van Den Brande

Joannes Van Den Brande
1698-????

1724

Catharina Dom
1696-1756


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Den Brande


De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I12063.php : benaderd 12 januari 2026), "Joannes Van Den Brande (1698-????)".