Stamboom Van Soom » Joannes Lauwers (± 1600-????)

Persoonlijke gegevens Joannes Lauwers 

  • Hij is geboren rond 1600.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 maart 2023.

Gezin van Joannes Lauwers

Hij is getrouwd met Sara Verrijt.

Zij zijn getrouwd op 13 mei 1628 te Wijnegem.


Kind(eren):

  1. Nicolaus Lauwers  1629-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Lauwers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Lauwers

Joannes Lauwers
± 1600-????

1628

Sara Verrijt
± 1600-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Lauwers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lauwers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lauwers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lauwers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I109298.php : benaderd 5 februari 2026), "Joannes Lauwers (± 1600-????)".