Stamboom Van Soom » Lauretta (-1170)

Persoonlijke gegevens Lauretta 

  • Zij is geboren.
  • Ze werd gedoopt.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden in het jaar 1170.
  • Een kind van Diederik Van De Elzas en Swanehilde Van Metz
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 maart 2019.

Gezin van Lauretta

(1) Zij is getrouwd met Iwein Van Aalst.

Zij zijn getrouwd


(2) Zij is getrouwd met Hendrik Ii Van Limburg.

Zij zijn getrouwd


(3) Zij is getrouwd met Radulf Van Vermandois.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1152.


(4) Zij is getrouwd met Hendrik De Blinde Van Namen en Luxemburg.

Zij zijn getrouwd na 1152.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lauretta?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lauretta


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I104385.php : benaderd 29 januari 2026), "Lauretta (-1170)".