Stamboom Van Soom » Gheert Ysebrant (± 1410-1479)

Persoonlijke gegevens Gheert Ysebrant 


Gezin van Gheert Ysebrant

Hij is getrouwd met Magdalena Van Baesdorp.

Zij zijn getrouwd op 10 januari 1447.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gheert Ysebrant?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gheert Ysebrant

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gheert Ysebrant


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips I de Goede (Beiers Huis) was van 1433 tot 1467 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1447: Bron: Wikipedia
    • 22 februari » De graven Johan IV en Hendrik II van Nassau-Siegen verdelen hun bezittingen: Johan IV verkrijgt de goederen in de Nederlanden en Hendrik II de goederen in Duitsland.

Over de familienaam Ysebrant

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ysebrant.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ysebrant.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ysebrant (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Soom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W. van Soom, "Stamboom Van Soom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-soom/I104041.php : benaderd 19 januari 2026), "Gheert Ysebrant (± 1410-1479)".