Stamboom Van Schie » Johannes B.M. van Leent (1927-)

Persoonlijke gegevens Johannes B.M. van Leent 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Johannes B.M. van Leent

Hij is getrouwd met Petronella Corn..

Zij zijn getrouwd op 9 februari 1956, hij was toen 28 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes B.M. van Leent?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 mei 1927 lag tussen 7,6 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 1,6 mm neerslag. Er was 2,0 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub América de Cali.
    • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
    • 13 juni » Op Fifth Avenue wordt een ticker-tape parade gehouden ter ere van Charles Lindbergh die enkele weken eerder de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan had uitgevoerd.
    • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
    • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
    • 31 oktober » Openstelling van de oude spoorweghefbrug De Hef over de Koningshaven in Rotterdam.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1924 » Jan Kerkhofs, Belgisch jezuïet en godsdienstsocioloog († 2015)
  • 1926 » Anthony Shaffer, Engels toneelschrijver († 2001)
  • 1926 » Peter Shaffer, Engels toneelschrijver († 2016)
  • 1928 » Bob Mendes, Belgisch misdaadschrijver
  • 1929 » Andrew Bertie, Brits aristocraat († 2008)
  • 1929 » Peter Broeker, Canadees autocoureur († 1980)

Over de familienaam Van Leent


De publicatie Stamboom Van Schie is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joris van Schie, "Stamboom Van Schie", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-schie/I500103.php : benaderd 10 januari 2026), "Johannes B.M. van Leent (1927-)".