Stamboom Van Sandwijk » Johannes Pieter Beiler (1906-)

Persoonlijke gegevens Johannes Pieter Beiler 


Gezin van Johannes Pieter Beiler

Hij is getrouwd met Johanna Maria Hendrica van Zantwijk.

Zij zijn getrouwd op 2 april 1930 te Utrecht, hij was toen 24 jaar oud.Bron 1


Tijdbalk Johannes Pieter Beiler

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Pieter Beiler

Johannes Pieter Beiler
1906-????

1930

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Utrechts Archief, Huwelijksakte 210, toegangsnummer 463, Inventarisnummer 361

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 april 1930 lag tussen 3,4 °C en 20,0 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Bij het eerste zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey prolongeert Canada de wereldtitel door Duitsland in de finale in Berlijn met 6-1 te verslaan.
    • 30 mei » In Łódź wordt het Stadion Widzewa in gebruik genomen, de thuisbasis van de Poolse voetbalclub Widzew Łódź.
    • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
    • 24 augustus » De IJzertoren, langs de Belgische rivier de IJzer, wordt ingewijd.
    • 25 november » Op Java begint een uitbarsting van de vulkaan Merapi. 13 dorpen worden vernietigd, en 23 andere zwaar beschadigd. Er sterven meer dan 1300 mensen. Pas in september 1931 komt de vulkaan weer tot rust.
    • 4 december » Het Vaticaan keurt periodieke onthouding goed als methode voor anticonceptie.

Over de familienaam Beiler

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beiler.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beiler.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beiler (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Sandwijk is opgesteld door wijlen Henk van Sandwijk (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
wijlen Henk van Sandwijk, "Stamboom Van Sandwijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-sandwijk/I827.php : benaderd 16 maart 2026), "Johannes Pieter Beiler (1906-)".