Stamboom Van Sandwijk » Harmanus Franciscus Vrijdag (1829-????)

Persoonlijke gegevens Harmanus Franciscus Vrijdag 


Gezin van Harmanus Franciscus Vrijdag

Hij is getrouwd met Trijntje van der Kamp.

Zij zijn getrouwd op 14 november 1867 te Den Helder, hij was toen 38 jaar oud.Bron 2


Tijdbalk Harmanus Franciscus Vrijdag

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Harmanus Franciscus Vrijdag

Harmanus Franciscus Vrijdag
1829-????

1867

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. huwelijksakte
  2. Noord-Hollands Archief Haarlem Huwelijksakten, Documentnummer H148

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 november 1867 lag rond de 10,9 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Het eerste schip vaart door het Suezkanaal.
    • 20 februari » Opening van de tunnel van Trois-Ponts, de oudste tunnel van spoorlijn 42 tussen Rivage (provincie Luik en de Luxemburgse grens bij Gouvy.
    • 1 juli » De Dominion Canada wordt gevormd doordat Upper Canada (Ontario), Lower Canada (Quebec), New Brunswick en Nova Scotia samengevoegd worden tot een confederatie.
    • 14 juli » Alfred Nobel geeft de eerste demonstratie van zijn uitvinding: dynamiet.
    • 9 september » Het groothertogdom Luxemburg wordt onafhankelijk van België
    • 18 oktober » De Verenigde Staten kopen Alaska van Rusland.

Over de familienaam Vrijdag

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vrijdag.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vrijdag.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vrijdag (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Sandwijk is opgesteld door wijlen Henk van Sandwijk (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
wijlen Henk van Sandwijk, "Stamboom Van Sandwijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-sandwijk/I557.php : benaderd 16 maart 2026), "Harmanus Franciscus Vrijdag (1829-????)".