Stamboom Van Sandwijk » Metje van Zantwijk (1894-????)

Persoonlijke gegevens Metje van Zantwijk 


Gezin van Metje van Zantwijk

(1) Zij is getrouwd met Johannes Joseph Huijsse.

Zij zijn getrouwd op 6 maart 1919 te Utrecht, zij was toen 25 jaar oud.Bron 2

Het echtpaar is gescheiden 28 september 1920 te Batavia.Bron 3


(2) Zij is getrouwd met Johannes Fredericus Gugelot.

Zij zijn getrouwd op 7 september 1922 te Amsterdam, zij was toen 28 jaar oud.Bron 4


Tijdbalk Metje van Zantwijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Metje van Zantwijk


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Metje van Zantwijk



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Utrechts Archief, Geboorteakte 103, toegangsnummer 481, Inventarisnummer 139
    2. Utrechts Archief, Huwelijksakte 149, toegangsnummer 463, Inventarisnummer 270
    3. Utrechts Archief, Echtscheidingsakte ?, toegangsnummer ?, Inventarisnummer ?
    4. Noord-Hollands Archief Haarlem Huwelijksakten, Documentnummer Reg.6G fol.5

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 januari 1894 lag rond de 3,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
      • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
      • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
      • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
      • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
      • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
    • De temperatuur op 7 september 1922 lag tussen 7,4 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 6 februari » Kardinaal Achille Ratti wordt gekozen tot Paus Pius XI.
      • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
      • 27 september » De Griekse koning Constantijn I wordt voor de tweede keer gedwongen afstand te doen van zijn troon (abdiceren) en moet het land verlaten.
      • 31 oktober » De RAI Amsterdam opent een semipermanente tentoonstellingshal aan de Ferdinand Bolstraat te Amsterdam.
      • 31 oktober » Triomftocht van Italiaanse zwarthemden n.a.v. succesvolle coup, waarop Mussolini en zijn Fascistische Partij aan de macht komen.
      • 6 december » In Londen wordt een overeenkomst getekend tussen Britse en Ierse vertegenwoordigers waarbij Ierland de status van dominion wordt verleend.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1884 » Joseph Rock, Amerikaans-Oostenrijks antropoloog, botanicus, filmer, fotograaf, linguïst, ontdekkingsreiziger en auteur († 1962)
    • 1887 » Sophie Tucker, Amerikaans entertainer († 1966)
    • 1896 » Jakov Melnikov, Russisch schaatser († 1960)
    • 1897 » Vera van Haeften, Nederlands actrice († 1980)
    • 1905 » Jack London, Brits atleet († 1966)
    • 1905 » Kay Francis, Amerikaans actrice († 1968)

    Over de familienaam Van Zantwijk


    De publicatie Stamboom Van Sandwijk is opgesteld door wijlen Henk van Sandwijk (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    wijlen Henk van Sandwijk, "Stamboom Van Sandwijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-sandwijk/I370.php : benaderd 15 maart 2026), "Metje van Zantwijk (1894-????)".