Stamboom Van Sanden » René Jennes (1925-1984)

Persoonlijke gegevens René Jennes 


Gezin van René Jennes

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Rita Jennes  1958-2018 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot René Jennes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk René Jennes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van René Jennes

René Jennes
1925-1984


(Niet openbaar)
Rita Jennes
1958-2018

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 februari 1925 lag tussen 3,9 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Benito Mussolini kondigt aan dat hij de dictator wordt van Italië.
    • 21 maart » Wolfgang Pauli publiceert zijn "uitsluitingsprincipe".
    • 18 juli » In Duitsland verschijnt Adolf Hitlers boek Mein Kampf.
    • 25 juli » Opening van het Estadio Heliodoro Rodríguez López in Santa Cruz de Tenerife, Spanje.
    • 10 november » Gerrit Hendrik Kersten zorgde voor het aannemen van een amendement dat de val van kabinet-Colijn I veroorzaakte.
    • 25 december » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-2 gelijk te spelen tegen naaste belager Brazilië.
  • De temperatuur op 8 augustus 1984 lag tussen 9,6 °C en 23,2 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (26%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Iran brengt vijf Irakese schepen voor Bandar Khomeini tot zinken.
    • 8 mei » De Sovjet-Unie kondigt aan de Olympische Zomerspelen 1984 in Los Angeles te zullen boycotten.
    • 4 oktober » Benoeming van Johannes ter Schure tot hulpbisschop van Roermond.
    • 25 november » Zaligverklaring van José Manyanet y Vives (1833-1901), Spaans priester, Daniel Brottier (1876-1936), Frans missionaris, en Elizabeth Catez (1880-1906), Frans religieuze, in Rome door Paus Johannes Paulus II.
    • 1 december » Bisschopswijding van Johannes ter Schure, hulpbisschop van Roermond, door bisschop Joannes Matthijs Gijsen.
    • 7 december » In Den Haag opent het Omniversum zijn deuren.
  • De temperatuur op 13 augustus 1984 lag tussen 11,9 °C en 25,5 °C en was gemiddeld 19,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 7,6 uur zonneschijn (51%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Na 117 jaar knopen de Verenigde Staten en het Vaticaan weer diplomatieke banden aan.
    • 14 april » Doe Maar geeft afscheidsconcert in Maaspoort Sports & Events te 's-Hertogenbosch.
    • 27 juni » Joop van Tijn en Max van Weezel, redacteuren van het opinieweekblad Vrij Nederland, ontvangen de Anne Vondelingprijs 1983 gekregen voor hun artikelen over de Nederlandse politiek in het algemeen en voor de door hen geschreven bijlage 'De Voorlichter' in het bijzonder.
    • 22 september » François Mitterrand en Helmut Kohl staan hand in hand op het slagveld van Verdun.
    • 4 oktober » Benoeming van Johannes ter Schure tot hulpbisschop van Roermond.
    • 6 november » Benoeming van de Australiër Edward Idris Cassidy tot nuntius in Nederland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1923 » Cesare Siepi, Italiaans operazanger († 2001)
  • 1923 » Chang Cheh, Chinees regisseur († 2002)
  • 1923 » Theo Fitzau, (Oost-)Duits autocoureur († 1982)
  • 1924 » Anton Heyboer, Nederlands kunstschilder en etser († 2005)
  • 1927 » Jakov Lind, Joods-Oostenrijks-Brits schrijver, kunstschilder, filmregisseur en acteur († 2007)
  • 1927 » Leontyne Price, Afro-Amerikaans opera-sopraan

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Jennes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jennes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jennes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jennes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Sanden is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
sleffe, "Stamboom Van Sanden", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-sanden/I406.php : benaderd 28 februari 2026), "René Jennes (1925-1984)".