Stamboom Van Rumpt » elizabeth barendsdr van der wulp

Persoonlijke gegevens elizabeth barendsdr van der wulp 


Gezin van elizabeth barendsdr van der wulp

Zij is getrouwd met arij fransz ketting.

Toestemming voor het huwelijk is 10 maart 1759 verkregen te dinteloord en prinsenland (noord brabant).Bron 1

Zij zijn getrouwd op 25 maart 1759 te dinteloord en prinsenland (noord brabant).Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot elizabeth barendsdr van der wulp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van elizabeth barendsdr van der wulp

elizabeth barendsdr van der wulp

1759

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van der wulp


De publicatie Stamboom Van Rumpt is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Aart van Rumpt, "Stamboom Van Rumpt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rumpt/I69419.php : benaderd 10 januari 2026), "elizabeth barendsdr van der wulp".